fbpx

Мета кампанії Girl2Leader Ukraine – навчити дівчат ставити перед собою глобальні цілі, прищепити їм бажання бути активним учасником процесу прийняття рішень. Про це заявила журналістам посол Girl2Leader в Україні, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юлія Льовочкіна на форумі, що пройшов у Верховній Раді в Міжнародний день дівчат.

«Цей захід проводиться в рамках кампанії “Жінки – політичні лідери” (WPL) – глобального форуму, який об’єднує жінок-лідерів усіх країн. У ній беруть участь президенти і прем’єри Литви, Хорватії, Румунії, Ісландії, Мальти та інших держав. Умова WPL – захід має обов’язково проходити в парламенті своєї країни, щоб надати значимість події. І для того, щоб дівчатка поспілкувалися не просто з лідерами, а діючими лідерами. Створення таких вертикальних і горизонтальних зав’язків – це шлях до того, щоб допомогти дівчаткам побудувати їх майбутнє», – розповіла Юлія Льовочкіна.

«В рамках Girl2Leader Ukraine ми проводимо багато заходів. Запрошуємо дівчат на конференції, вони спілкуються з народними депутатами, з членами уряду, з представницями інших державних органів. Робимо все, щоб навчити дівчаток думати інакше, мислити ширше, ставити перед собою глобальні цілі, хотіти стати депутатом, прем’єром, послом – загалом, рухатися вперед. Вважаю, що жінки-лідери, зайнявши провідні ролі в українському суспільстві, зроблять його більш компромісним, більш успішним, більш відповідним цілям світової спільноти», – резюмувала посол Girl2Leader в Україні.

Кампанія Girl2Leader Ukraine – частина всесвітньої кампанії Girl2Leader, яка проводиться щорічно 11 жовтня. В Україні вона проводиться вдруге. 11 жовтня 2019 року до Верховної Ради приїхали 40 дівчат, які перемогли в національному відборі (було подано більше 400 заявок з усієї України, умовою було написання соціального проекту або презентація одного дня дівчинки-лідера). Переможниці у віці від 14 до 23 років і представляли 23 регіони України.