fbpx
ЮВ

Кампанія Girl2Leader Ukraine спрямована на те, щоб змінювати свідомість дівчат щодо своєї ролі у вирішенні  суспільно-важливих питань та мотивувати дівчат до активної участі у процесах прийняття рішень. Так прокоментувала Посол кампанії Girl2Leader в Україні, народний депутат Юлія Льовочкіна відкриття фотовиставки «Голос дівчат проти насильства» у Верховній Раді України  в рамках міжнародної акції «16 днів активізму проти насильства щодо жінок і дівчат».

«Особливість реалій полягає в тому, що в Україні питання насильства над жінками замовчується – достовірна статистика відсутня. Я впевнена, що в питанні протидії насильству потрібні якісні зміни на рівні свідомості в сім’ї, суспільстві та на рівні держави. Викорінення проблеми на рівні окремої сім’ї позитивно впливатиме на здоров’я нації загалом», – підкреслила Юлія Льовочкіна.

«Саме тому Girl2Leader Ukraine приєдналася до «16 днів активізму проти насильства щодо жінок і дівчат» та стали організаторами фотовиставки «Голос дівчат проти насильства» в партнерстві з «Білою стрічкою». Я глибоко переконана, що голос української молоді в питанні протидії насильству має не тільки звучати, а й бути почутим», – резюмувала  народний депутат.

Фотоекспозиція «Girls voice against violence» («Голос дівчат проти насильства»)  триватиме  у Верховній Раді України з 3 до 6 грудня  2019 року. Фотовиставка має подвійне символічне значення: з одного боку  є візуалізацією активної громадянської позиції молодого покоління дівчат в питанні протидії насильству щодо жінок та дівчат, з іншого – на фотографіях зображені  самі учасниці кампанії Girl2Leader Ukraine, які прагнуть, щоб їх голос був почутий.

Girl2Leader Ukraine є частиною всесвітньої кампанії Girl2Leader, яка діє під егідою міжнародної неурядової організації Глобальний форум жінок-політичних лідерів (Women Political Leaders Global Forum).