fbpx

З 18 по 22 березня 2019 року в Офісі Посла кампанії Girl2Leader Ukraine,  народного депутата України Юлії Льовочкіної проходили стажування п’ятеро дівчат-учасниць кампанії – Скачкова Вікторія, Нечипоренко Оксана, Кулібаба Дарія, Приймук Тетяна та Глушенко Анастасія.

Під час проходження стажування дівчата ознайомилася зі структурою та напрямками роботи Верховної Ради України,  а також з напрямками діяльності парламентарія у Верховній Раді України та на міжнародній арені.

Зокрема, в рамках роботи Комітету у закордонних справах учасниці стажування ознайомилася із законотворчим процесом та взяли участь у підготовці аналітичних матеріалів до чергового засідання  Комітету. Також дівчата ознайомилася з веденням діловодства,  опрацюванням вхідної кореспонденції, написанням депутатських звернень та запитів в рамках роботи з виборцями. В рамках міжнародної діяльності учасниці кампанії ознайомилася з основами парламентської дипломатії та взяли участь у підготовці матеріалів до Чергової сесії Парламентської асамблеї Ради Європи та засідань профільних комітетів ПАРЄ.

Окрім того, під час проходження стажування дівчата відвідали  пленарні засідання Верховної Ради України, а також зустрілись із Ко-хостером кампанії Girl2Leader Ukraine,  народним  депутатом України Наталією Ковальчук (Агафоновою).

Заключний день стажування завершився врученням відгуків про проходження стажування, а також святковим обідом із координаторами стажування.