fbpx

Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен, виступаючи у Верховній Раді України з нагоди Міжнародного дня дівчат, організованого кампанією Girl2Leader Ukraine, закликала українських дівчат бути активними та не боятись приймати складні рішення.

«Бути лідером – це мати волю щось змінити і мати мудрість прийняти таке рішення. Це досить просто, а ось шлях до цього не зовсім простий», – наголосила посол.

За її словами, у жінок інший підхід до влади, ніж у чоловіків: вони легше знаходять компроміс та краще працюють у команді. «Чим більше я працюю у світі дипломатів, тим менше мені подобається чоловічий шовінізм», – зазначила Анка Фельдгузен.

На її переконання, найкращого результату досягають ті команди, в яких представлені порівну чоловіки і жінки.
«Найкраща команда – це коли половина жінок, і половина чоловіків. Тому що у всіх є свій особистий підхід до прийняття рішень», – резюмувала Посол Федеративної Республіки Німеччина.

11 жовтня у Верховній Раді вдруге проходять заходи з нагоди Міжнародного дня дівчат, організованого кампанією Girl2Leader Ukraine. 40 дівчат із 23 областей України, які перемогли у національному відборі, беруть участь у круглому столі з жінками-лідерами.
Посол кампанії Girl2Leader в Україні-народний депутат Юлія Льовочкіна.

Серед спікерів програми 2019 року, посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен, посол Girl2Leader в Україні, Урядовий уповноважений з питань гендерної політики Катерина Левченко, народний депутат України Неллі Яковлєва та актриса Олена Курта.

Нагадаємо, у 2018 році переможниці національного відбору Girl2Leader Ukraine відвідали круглий стіл в українському парламенті, а надалі – отримали можливості стажування у Верховній Раді України та участі в інших проектах.

Довідка. Всесвітня кампанія Girl2Leader діє під егідою міжнародної неурядової організації Women Political Leaders Global Forum. Глобальний форум WPL – це об’єднання жінок з більшості країн світу, що займають вищі державні посади та беруть активну участь у процесах прийняття рішень. Зокрема, серед учасників WPL – Президент Хорватії Колінда Грабар-Китарович, Президент Литви Далі Грібаускайте (2009-2019), Президент Мальти Марі-Луїз Колейро Прека (2014-2019), Прем’єр-міністр Румунії Віоріка Денчіле, Прем’єр-міністр Ісландії Катрин Якобсдоттір та інші.

Щороку 11 жовтня, у Всесвітній день дівчат, у національних парламентах країн-учасниць кампанії Girl2Leader та Європарламенті відбуваються заходи для дівчат-лідерів.