fbpx

Посол Girl2Leader в Україні Юлія Льовочкіна: Наша мета – залучити якомога більше дівчат до прийняття рішень

11 жовтня 2019 року у Верховній Раді України вдруге пройшли заходи з нагоди Міжнародного дня дівчат, організованого кампанією Girl2Leader Ukraine. Посол Girl2Leader в Україні, народний депутат Юлія Льовочкіна відзначила, що головна місія кампанії – мотивувати дівчат активно долучатися до процесів прийняття рішень в країні.

«Наша мета залучити якомога більше дівчат до прийняття рішень, допомогти вам долучитися до великої кількості заходів, щоб ви змогли реалізувати себе», – підкреслила Юлія Льовочкіна.

Народний депутат зазначила, що сьогодні до Верховної Ради прийшло 40 дівчат, які перемогли у національному відборі (було подано понад 400 заявок з усієї України, умовою було написання соціального проекту або презентація одного дня дівчинки-лідера). Переможниці віком від 14 до 23 років і представляють 23 регіони України.

«Я переконана в тому, що наше щастя–в наших руках, і що активна позиція сьогодні – це вклад у ваше майбутнє і не тільки ваше, але і українського суспільства і української жінки», – наголосила посол Girl2Leader.

Спікерами кампанії 2019 року стали:
-посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен,
-Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко, -народний депутат України Неллі Яковлєва та
-актриса і поетеса Олена Курта.
Представляючи спікерів, Юлія Львочкіна зазначила, що це жінки, які представляють різні сфери діяльності, в яких учасниці проекту з часом зможуть себе реалізувати.

Нагадаємо, у 2018 році переможниці національного відбору Girl2Leader відвідали круглий стіл в українському парламенті, а надалі – отримали можливості стажування у Верховній Раді України та участі в інших проектах.

Довідка. Всесвітня кампанія Girl2Leader діє під егідою міжнародної неурядової організації Women Political Leaders Global Forum. Глобальний форум WPL – це об’єднання жінок з більшості країн світу, що займають вищі державні посади та беруть активну участь у процесах прийняття рішень. Зокрема, серед учасників WPL – Президент Хорватії Колінда Грабар-Китарович, Президент Литви Далі Грібаускайте (2009-2019), Президент Мальти Марі-Луїз Колейро Прека (2014-2019), Прем’єр-міністр Румунії Віоріка Денчіле, Прем’єр-міністр Ісландії Катрин Якобсдоттір та інші.

Щороку 11 жовтня, у Всесвітній День дівчат, у національних парламентах країн-учасниць кампанії Girl2Leader та Європарламенті відбуваються заходи для дівчат-лідерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *