fbpx

Готова стати частиною всесвітньої кампанії Girl2Leader Ukraine? Не втрачай свого шансу! Ми шукаємо активних та ініціативних дівчат, дівчат-майбутніх лідерок!
У жовтні ми разом із відомими жінками-політикинями та успішними жінками-лідерками знову зустрінемося у Верховній Раді України, щоб разом відзначити Міжнародний День дівчат.
40 учасниць кампанії зможуть ✅потрапити на захід, ✅провести незабутній день у стінах українського парламенту, ✅надихнутися досвідом посла та спікерів кампанії Girl2Leader, а також ✅поділитися власним баченням майбутнього жіночого лідерства у нашій країні!
🏆🏆🏆 Три учасниці, які найкраще виконають завдання, в рамках відбору на додаток отримають у подарунок 🎁електросамокати🎁 вже на початку серпня!

❗️Тема цьогорічного відбору — «Чому я виступаю проти насильства?».
Після того, як світ зіштовхнувся з карантинними обмеженнями, проблема домашнього насильства стала ще більш болючою, а кількість зафіксованих випадків значно зросла. Не можна стояти осторонь. Зміни — у твоїх руках!

Деталі участі у відборі:
👉 вік учасниць: від 14-ти до 24-х р.
👉 форма для участі заповнюється у розділі «Надіслати заявку» на сайті https://www.girl2leader.org.ua/
👉 записане відео або есе (коротка розповідь/твір) на тему «Чому я виступаю проти насильства?» потрібно завантажити у вказану вище форму, прикріпивши файл у графі «Місце для завантаження файлу».
Вимоги до файлу: об’єм тексту — до 1 сторінки; відео — до 3-х хв.
👉 Дедлайн подачі заявок — 15 серпня 2020 року.

Результати відбору будуть оголошені у серпні 2020 року.

Не зволікай, ми чекаємо саме на тебе!

❗️При підготовці завдання для участі зверніть увагу, що чинним законодавством України заборонена візуалізація та зображення сцен насильства неповнолітніх (до 18 років). Завдання з візуалізацією та зображенням сцен насильства приматися не будуть.

Надіслати заявку