fbpx

Ми маємо бути лідерами завжди, не тільки в політиці чи в депутатстві. Про це заявила актриса та поетеса Олена Курта, виступаючи у Верховній Раді України з нагоди Міжнародного дня дівчат, організованого кампанією Girl2Leader Ukraine.

«Кожну мрію треба зробити ціллю і рухатися далі. Я намагаюся не заглядати далеко. Кожного вечора я дякую за те, що день пройшов, а кожного ранку дякую за те, що прокинулася. І все ж скажу головне: я вважаю, що жінка майбутнього повинна розуміти, що вона сама творить своє щасливе середовище. Вона повинна мати власну думку. І при цьому треба перестати суперничати з чоловіками, перестати боротися за те, хто крутіший. Треба просто говорити на рівних», – заявила Олена Курта.

На її думку, також треба знаходити баланс між сім’єю та роботою: Узагалі кажуть, що найкраща формула – це віднайти баланс стосунків із собою, стосунків з чоловіком, стосунків з родиною та відносин з роботою. Це чотири абсолютно різні напрямки, які треба поєднати».

«І, звичайно, жінка майбутнього – це вільна жінка. Вона говорить те, що думає, і те, що відчуває. Ми маємо бути лідерами завжди, не тільки в політиці чи в депутатстві. Ми маємо бути вільними, говорите про те, що нас хвилює сьогодні», – резюмувала спікер Girl2Leader Ukraine.

Також серед спікерів програми 2019 року були посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен, Урядовий уповноважений з питань гендерної політики Катерина Левченко та народний депутат України Неллі Яковлєва.

Посол кампанії Girl2Leader в Україні-народний депутат Юлія Льовочкіна.

Нагадаємо, у 2018 році переможниці національного відбору Girl2Leader Ukraine відвідали круглий стіл в українському парламенті, а надалі – отримали можливості стажування у Верховній Раді України та участі в інших проектах.

Довідка. Всесвітня кампанія Girl2Leader діє під егідою міжнародної неурядової організації Women Political Leaders Global Forum. Глобальний форум WPL – це об’єднання жінок з більшості країн світу, що займають вищі державні посади та беруть активну участь у процесах прийняття рішень. Зокрема, серед учасників WPL – Президент Хорватії Колінда Грабар-Китарович, Президент Литви Далі Грібаускайте (2009-2019), Президент Мальти Марі-Луїз Колейро Прека (2014-2019), Прем’єр-міністр Румунії Віоріка Денчіле, Прем’єр-міністр Ісландії Катрин Якобсдоттір та інші.

Щороку 11 жовтня, у Всесвітній день дівчат, у національних парламентах країн-учасниць кампанії Girl2Leader та Європарламенті відбуваються заходи для дівчат-лідерів.